Tuzcuoğlu Nakliyat Kurumsal Araçları

tuzcuoğlu nakliyat araçları

Ev Taşıma Vasıtaları, özellikle bu işe uygun araçlar olması sebebi ile, kendine özel üretilen taşıtlardır. Tüm nakliyat kamyonlarının geriye hareketleri için ses ikazlı arka gidiş algılayıcıları olması, korunaklı dorseleri olması, modern sarsıntı azaltıcı organizma, sözü edilen özel detaylardan bir kısmıdır.

Nakliyat kuruluşları, yüksek hizmet standardı düşüncesiyle, her bir kamyon ve kamyonette mecburiyet arzeden ayrıntıları düşünmek suretiyle standartların yükseğinde hizmet yapabilme uğraşı içerisindedirler. Kilometre uzaklığını hesaba koyarak gerektiğini düşünürlerse ikinci bir araç soförü yöntemini tatbik ederler ve bu şekilde yüksek güvenlik önlemleri noktasındaki itinayı ortaya koyarlar.

Evden eve nakliye veya büro nakliyat kamyonları, taşıyabildiği hacime bakılarak çeşitli kapsamlarda yeğlenmektedir. Araç kasasının boyu yaklaşık 3 - 4 metreye kadar olan taşıtlar genel olarak kısmi yük taşımacılığında, 1 oda 1 salon dairelerin yahut büroların nakliyesinde kullanılırken, araç kasasının boyu 3 - 4 mt.den fazla ve takriben 25 - 30 m3 kadar malzeme alabilen ortanca ölçekte taşıma araçları genel anlamda 100 - 110 m2'nin daha azı büyüklükte olan iki artı bir, iki artı iki dairelerin nakliyesinde veya normal büyüklükteki iş yerlerinin nakliyesi amacıyla opere edilmektedir. Daha büyük hacimli ve taşıma kapasiteli olan On tekerli nakliye araçları ise 45-50 m3'ten daha fazla yük taşıyabilmeleri nedeni ile genel manada daha yüksek m2'li iki artı bir 'den geniş daire yahut binalar ile şirket nakillerinde yada iller arası nakliyede opere edilmektedir.

Evden eve taşıma ve iş yeri nakliye taşıtları çelik dorseli ve kasa kapı bölümelerinin sağlam bir şekilde kapatılabilecek olmaları gerekmektedir. Böylece uzun mesafeli ve sarp yol güzergahında kasa kapı bölümelerinin istek dışı açılımlarının önlenmesi ve nakledilen yük ve eşyaların güvenliği temin edilmiş olur.

Kasa içerisinde eşya ve yüklerin durağan olmalarını temin eden halatların mevcut olmaları ve ayrıca daha önce ambalajlanmış durumda bulunsa da taşıt içinde mevcut bulunan eşya ve yüklerin ekstra güvenliği amacıyla dorse iç aksamının ağaç malzemeyle yahut halı ile kaplatılmış biçimde şarttır.

Tuzcuoğlu Nakliyat kamyon, kamyonet ve tırları ile mobil asansörleri, İstanbul şehiriçi taşımacılıkta ve İstanbul'den tüm illere illerarası nakliyede hizmet verdiğimiz şahıs ve kuruluşların tüm istemlerini yerine getirecek nicelik ve muhtelifte ve bakımları düzgün yürütülen araçlardan oluşmaktadır.

Tenteli kasası bulunan kamyon veya tırlar, evden eve nakliye hususunda asla doğru olamaz. Bu tip kamyon ya da tırlarla ev eşyası nakletmek, eşyalarınızın hasar alma ihtimalini en yüksek orana yükseltir. Bundan dolayı, evden eve nakliyede taşıma bölmeleri çelik olan kamyon veya tırlar seçilmelidir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Selçuk KARAKUM

  Eşyalarımı Şişli'den Amasya'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye hususunda başarılı bir şirket. Adeta kusursuz bir biçimde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Fahreddin KAYA

  Bir tanıdığımın önermesi sonucunda Şişli Tuzcuoğlu Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Atalay bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ustaca vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Şişli ve civarında ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Eda DEMİR

  Şişli içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliyat şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Mehmet bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Şişli'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.