Evden Eve Nakliyat Şişli

şişli evden eve nakliyat

Şişli evden eve nakliyat sahasında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir kalıpta özümsemiş olan kuruluşumuz, Şişli ve bölgesinde güvenilir nakliyecilik sağlamaktadır.

Şişli ya da etrafındaki bölgede kurumumuz tarafından yapılan evden eve taşıma işlemlerinde, Şişli bölgesinde bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu lokasyondaki hizmet verdiğimiz şahıs ve kuruluşlara Şişli departman araç parkında olan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Önceki tekniklerle ev eşyalarının taşınması çağı bu zamanda yürürlükte değildir. Bu gün kaliteli anlamla evden eve nakliyat eylemlerinde yeterlilik arz edemeyen nakliye organizasyonlarına ev eşyalarının taşınması hususunda alaka duyulmamaktadır. Eşya taşıma süreçlerinde birikimli olan şirket elemanlarımızın hepsi kendi hususi sorumluluk dallarında önemli derecede potansiyel sahibidir. İcra ettiği hizmeti adeta beceri biçimine getirmiş kişilerle kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren işletmemiz adına, hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara arz ettiğimiz servis standardı son derece mühimdir.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde ilk olarak eksper hizmetleri icra edilmektedir. Eksper programı bedelsiz yerine getirilir ve nakliyat hizmetinin en ciddi aşamalarından bir tanesini oluşturur. İnceleme hizmetlerinin nitelikli sunulması, nakliyat süreçleri sırasında problem olmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, inceleme faaliyetlerinde görev yapan personelimiz, mesleğinde eğitimli şahıslardır.

Eksper hizmetleri sayesinde sıkıntılara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksper kadromuz, raporlama faaliyetleri nedeniyle daire veya işyerinize geldiğinde, ilk aşamada evinizde mevcut bulunan eşya ve taşınacak tüm malzemelerin kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak eşya taşıma vasıtasını belirler. Nem benzeri harici olumsuzluklardan tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve hususi tasarlanmış kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış esneme donanımlarıyla fazlasıyla güvencelidir. Çelik kasalı taşıma araçlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Eşya taşıma araçlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper personelimiz, en uygun nakliyat vasıtasıyla beraber lüzumlu olan ambalajlama gereçleri, istihdam edilecek personel ve farklı ciddi gereksinimleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin çevresel durumu göz önünde bulundurulur ve nakliye programı yapılır. İnceleme aşaması sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Kamyona Yükleme

Şişli Evden Eve Taşıma Organizasyonu hususunda tecrübe sahibi olmuş personelimiz, eşya taşımacılığı işlemlerinde fazlasıyla ciddiyet içeren ambalajlama faaliyetlerini kaliteli tarzla sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Şişli evden eve taşımacılık şirketleri arasında, organizasyonumuz ciddi bir statüdedir. Kurumumuzun belirlediği Şişli evden eve nakliye ücretleri son derece hesaplıdır. Evlerinizde bulunan eşyaların ambalajlanması, Eşya Taşıma servis işlemleri arasında en mühim aşamadır. Narin ya da hususi malzemeleriniz adına ayrıntılı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, farklı paketleme öğeleri uygulanmaktadır. Geniş mobilyalar dikkatle ambalajlanır. Montaj konusunda tecrübeli çalışanlarımız bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması amacıyla çeşitli ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, dikkatle kurulmaktadır. Nakliyat asansörünün binaya tam olarak dayanması ve eşya taşıma bölümünün düzgün bir biçimde gidip gelmesi ve sarsılmaması zorunludur Asansör şoförümüz mesleğinde ehliyetlidir. Şişli asansörlü evden eve taşımacılık sayesinde kuruluşumuz, Şişli ve civarında olan ev yahut büronuzda tüm eşya ve malzemelerinizi kısa bir zamanda ve sağlam bir biçimde zemine indirerek taşıma aracına yerleştirmekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve zemine indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Hacimli malzemeler dayanıklı olması sebebi ile alt kısma konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik aygıtlar üstlerde bulunan kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri dairede yapıldığı biçimde nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi hizmeti genel anlamda bitmiş olur. Yeni adreste eşya ve malzemelerinizin belirlediğiiniz biçimde konumlandırılması ve montaj aşamasının tamamlanması hususunda tecrübeli ustalarımız vazifelendirilir. Tercih edilmesi durumunda eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi işlemleri konusunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Şişli veya çevre ilçelerde uluslararası eşya taşıma kapsamında da hizmet sunan kuruluşumuz, sözü edilen husustaki hizmetlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha özenli olmaktadır.


Şişli evden eve nakliye ile ilgili geniş kapsamlı bilgiler; Şişli Tuzcuoğlu Nakliyat
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Şemseddin KARAKUM

  Eşyalarımı Şişli'den Amasya'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye iller arası evden eve nakliye hususunda başarılı bir şirket. Adeta kusursuz bir biçimde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Giray KAYA

  Bir tanıdığımın önermesi sonucunda Şişli Tuzcuoğlu Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Berkan bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ustaca vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Eda KARAKUM

  Şişli içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliyat şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Mehmet bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Şişli'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.