Evden Eve Nakliye Faaliyetleri

evden eve nakliyat

Herhangi bir evde var olan eşyaların bir nakliye şirketi ile hasar görmeden bir mekandan farklı bir mekana taşınmaları faaliyetine evden eve nakliye ismi verilmektedir.

Evden eve nakliye operasyonları, ev eşyası transfer evrelerinin, möble, ev cihazları veya öteki malzemelerin zarar almaması düşüncesi nedeniyle zorunlu düzenlemelerin organize edilmesi içeriğinde, belirli bir organizasyon mukabilinde icra edilmesidir. Evde var olan tüm eşyaların toparlanması, paketlenerek korumaya alınması, nakliye kamyonu ile gidecekleri daireye taşınması ve istenilen pozisyonlarına güvenle iletilmesi faaliyetlerini kapsar.

Evden Eve Taşıma Ne şekilde bir Manâ İçerir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Nakliye, evinizde bulunan mobilyalar, malzeme ve eşyalarınızın taşınılacak eve ulaştırılmasında, evde bulunan eşyaların hasar görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, uzman bir kadro tarafından demontaj ve kurulum işlerinin de yerine getirildiği elit bir nakliye düzenidir.

Evden Eve Taşımacılık basitçe ev veya ofis eşyalarının sevk edilmesi şeklinde olabileceği gibi, taşınacağınız evde tüm malzemelerin yeni yerlerine yerleştirilerek hazır hale getirilmeleri biçiminde de yapılabilmektedir.

Ev veya ofis eşyalarının zarara izin verilmemesi maksadıyla, halihazırda bulundukları mevkide parçalarına ayırma süreçleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek diğer bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulmaları ve tasarrufa müsait bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve taşıma süreçlerinin içeriğini meydana getirmektedir.

Nakliye sürecinin en hatırı sayılır parçası ve unsuru statüsüne gelen evden eve taşımacılık, mesleğinin cidden ustası bir şirket tarafından icra edilmediği hallerde önemli ve çözümü olanak dahilinde olmayan çaresizliklere yön verebilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için emanet ettiğiniz şirketin, mesleğinde yetkin ve tecrübeli bir personeli, çelik kasalı evden eve nakliye kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile güvenilen bir şirket olması zorunludur.

Evden eve nakliye hizmetlerinde ilk olarak ehemmiyet gösterilmesi gerekli husus ambalajlamadır. Nakledilecek mobilyalar, materyal ve evinizde bulunan eşyaların, kullanma özelliklerine göre seçilen çeşitli ambalaj materyalleriyle ambalajlanarak nakliye amacıyla hazırlıklı duruma getirilmeleri fazlasıyla ehemmiyetlidir.

Nitelikli ve ehliyetli bir yardım ile sıkıntısız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşıma ne demektir? sualini oldukça fazla sayıda kişi sormakta ve bu ifadenin yanlızca taşınma anlamıyla tasavvur edilmesi de kifayetsiz bir malumat şeklinde benimsenmektedir. Ev taşıma işleminde hemen eyleme başlamadan evvel, ciddi bir taslak meydana getirilmelidir.

Kuruluşumuzun kendi dallarında ustalaşmış ve aynı şekilde tecrübeli personeli yardımıyla, taşınmanın tüm sıkıntısından kolaylıkla uzak kalabilir ve eşyalarınızın güvenliğini de sağlama alarak tercih ettiğiniz yere taşınabilirsiniz.


Evden Eve Nakliye Etkinlikleri Çevresinde Yerine Getirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Nakliye programının uygun bir biçimde uygulanabilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda teftiş manasında olan ve aynı zamanda kuruluşumuzun bedelsiz icra ettiği raporlama hizmetinden yararlanmalısınız.

- Taşıma sigortası: Nakliyat sigortası, tüm ev eşyası ve materyalinizi taşıma faaliyetleri esnasında olası ve hesap edilmeyen hallere ve zararlara karşı garanti içerisinde bulundurur.

- Söküm ve Monte: Evde bulunan eşyaların uygun şekilde paketlenmeleri, nakliye aracına muntazam istiflenmesi ve zarar almadan sevk edilmesi adına söküm hizmetleri ekibimizce yerine getirilmektedir. Bununla birlikte Gardrop ve dolaplar gibi bölümlerine ayrıştırılarak nakledilen mobilyalarınız, taşındıkları adreste belirlediğiniz gibi pozisyonlandırılarak yeniden pesronelimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj malzemeleri ve Taşınacak eşyaların sarılması: Evinizde mevcut olan tüm materyaller ve diğer ev eşyaları için alternatif paketleme unsurları kullanılmak suretiyle sarım alternatifleri uygulanmaktadır.

- Taşıyıcı araca istifleme: Bölümlerine ayrılan ve de ambalajlamasi yapılmış olan möble ve diğer yüklerinizin nakliyat esnasında sarsılmalara karşın muhafazaları, taşıma aracına tertipli yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenilen yere nakledilen ve monte edilmiş olan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız tarafınızdan tesbip ettiğiniz biçimde konumlandırılır ve kullanımınıza uygun duruma getirilir.

- Ev eşyası barındırma: Ev eşyası barındırma programı olan kurumumuzla temasa geçerek lüzumlu olan korunaklı sandıklarınızı sorabilir, birinci sınıf ve emniyetli ev eşyası barındırma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Kuruluşumuzca Evden eve nakliyat işlemlerinde bilhassa eşyaların muhafaza edilmesi mevzuuna ciddi oranda dikkat edilmektedir. Organize bir işletme olmanın getirdiği mesleki bakış sonucunda, eşya ve malzemelerin zayi olması yahut tahrip olması gibi hadiselerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında kuruluşumuzun tatbik ettiği fiyatlandırma düzeni ile, her kişi kolaylıkla söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin kısa bir zamanda ve güvenilir koşullar kapsamında nakledilmesi ve istenildiği biçimde yerleştirilmesi için, kuruluşumumuza sürekli olarak itimat edebilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Selçuk KARAKUM

  Eşyalarımı Şişli'den Amasya'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye hususunda başarılı bir şirket. Adeta kusursuz bir biçimde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Fahreddin KAYA

  Bir tanıdığımın önermesi sonucunda Şişli Tuzcuoğlu Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Atalay bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ustaca vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Şişli ve civarında ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Eda DEMİR

  Şişli içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliyat şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Mehmet bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Şişli'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.