Tuzcuoğlu Nakliyat İletişim Bilgileri

iletiiim

Ev nakliye , büro taşıma , asansörlü nakliye iller arası taşıma , uluslararası evden eve taşımacılık ile ev eşyası depolama benzeri asli hizmet ünitelerimiz ve de farklı taşıma istekleriniz hususunda işletmemiz ile sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla temasa geçebilirsiniz.

Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde, ücretsiz bilirkişi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Mrk. Adr: Kozyatağı Mahallesi Kadıköy - İstanbul

İstanbul Merkez: 0216 384 2777

Çağrı Merkezi: 0533 319 0 444
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Sadeddin IŞIK

  Eşyalarımı Şişli'den Hatay'a Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye hakkında başarılı bir kuruluş. Modern bir şekilde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları paketlediler. Dikkatli ve düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • img
  By Erhan ÖZTÜRK

  Bir tanıdığımın önermesi sonucunda Şişli Tuzcuoğlu Nakliyatla konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Adnan bey ile beraberindeki arkadaşlar gerçekten uzmanca görevlerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya transferi işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Şişli bölgesindeki ev taşıma hususunda tüm taşınmak isteyenlere rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ceylan EROĞLU

  Şişli içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan firmaları incelediğimde, Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğerlerine göre daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve dairemin taşınması amacıyla bu şirketle anlaştım. Firmanın ekip sorumlusu Nabi bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın taşınması gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Hiçbir problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Şişli'de oturanlara da rahatlıkla önerebilirim.