Şişli Tuzcuoğlu Nakliyat Kurumsal Firma Profili

tuzcuoğlu nakliyat

Eşya Taşıma kapsamında 1893'ten günümüze hizmet verdiğimiz zaman içinde oldukça fazla sayıda kişi, firma ve de kamu teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Tuzcuoğlu Nakliyat, söz konusu sektörde başlıca nakliyat şirketleri içinde sayılmaktadır.

Hizmet verdiği birey ve işletmelere nitelikli ve ayrıca emniyetli işlemler sunan Tuzcuoğlu Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içinde sağlam referanslar kazanmıştır.

Tuzcuoğlu Nakliye organizasyon altyapısı, şehiriçi ve iller arası taşıma faaliyetleri alanında faydanıza sunduğu 2 tane 6 tekerli ve 5 tane 10 tekerli nakliye kamyonu, bölgesel asansörlü yük nakli alanında opere ettiği 1 tane nakliyat asansörü kamyonu, hassas materyal koruma işlemleri amaçlı 1600 metrekare iç bölümü olan, güvenlikli deposu ile aynı zamanda nakliyesi yapılacak her türlü yük ve eşya modeline uygun olarak derlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda kuruluşumuzun, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların eşya nakli taleplerine sıkıntısız cevap verebilme gayesiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel çalışma sahasında eğitim sahibi ve uzman eleman ekibi mevcuttur.

İşletmemiz, evden eve nakliye hizmetiyle beraber, asansörlü taşımacılık , illerarası taşıma , uluslararası ev nakliyat , eşya muhafazası ve ofis nakliyesi süreçlerini de mütehassıs bir şekilde ifa etmektedir.

"Hiçbir Eşyanız Ziyan Görmesin" vecizesiyle, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren kuruluşumuz, müşterilerinin taleplerinin uygun koşullarda, yüksek standartlarda, güvenli bir biçimde ve doğru zamanda sağlanmasını başlıca hareket tarzı olacak biçimde benimsemiştir.

Evden eve nakliye kurumları arasında sağlam hizmet sunan kuruluşlardan bir tanesi olan Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat kurumsal yapısına gönül rahatlığıyla güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Gürbüz ERTEKİN

  Eşyalarımı Şişli'den Amasya'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye hususunda başarılı bir şirket. Adeta kusursuz bir biçimde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Hüsrev KILIÇ

  Bir tanıdığımın önermesi sonucunda Şişli Tuzcuoğlu Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Atalay bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ustaca vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Şişli ve civarında ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Betül ERTEKİN

  Şişli içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliyat şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Medeni bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Şişli'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.