Şişli Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü evden eve nakliyat

Taşınma işlemi herkes için sıkıntılı ve karışık bir eylem durumunda bulunsa da nakliye işkolu ve teknik altyapıdaki gelişmeler neticesinde son senelerde ciddi biçimde kolaylaşmış ve emniyetli bir duruma ulaşmıştır.

Asansörlü ev nakliyat veya ofis taşıma , söz konusu nakliyat biçimlerinden bir tanesidir ve taşınma işlevini son derece basit bir duruma getirmiştir. Taşıması güç ve büyük yük ve ev eşyalarının, asansörlü nakliye aracılığı ile taşınmaları, nispeten az bir zamanda ve ayrıca daha güvenli şekilde icra edilebilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan nitelikli bir nakliyat kuruluşu katkısıyla ev veya ofis taşıma eskisi gibi sıkıntılı bulunmayacak ve deyim yerindeyse keyif verecektir.

Asansör kullanılarak icra edilen eşya taşıma alanında kendi özel kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan işletmemiz, eşya ve yüklerinizin zarar görmeden taşınmalarını temin eder.

Asansörlü Ev taşımacılığı süreçleri öncesi eşya nakli programı yapılır. Nakil işlemleri yapılacak eşya ve yüklerin tespiti sonucunda asansörün gerekeceği malzeme ve materyallerin bulunduğu da saptanmışsa, nakil planlamasına asansör kullanımı da dahil edilir. Asansör kullanmak suretiyle birey kuvvetinin kâfi olmadığı ağırlık ve büyüklükte bulunan ev eşyaları, kolayca taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma etkinlikleri, nispeten kısa sürede sonuçlandırılır. Bireylerin oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği eşya ve malzemeler, asansör kullanılarak yapılan nakliyat hizmetleri sayesinde dakikalar zarfında istenilen yerine taşınabilir.

Asansörlü nakliye fiyatları , meskenin bulunduğu yere, kat durumuna ve kullanılacak asansörlü taşıma vasıtasına göre değişiklik gösterebilir. Fiyat belirleme konusu bakımından temel alınan nokta ise asansör aracının kullanılacağı süredir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Sadeddin IŞIK

  Eşyalarımı Şişli'den Hatay'a Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye hakkında başarılı bir kuruluş. Modern bir biçimde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları paketlediler. Dikkatli ve düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

 • img
  By Erhan ÖZTÜRK

  Bir tanıdığımın önermesi sonucunda Şişli Tuzcuoğlu Nakliyatla konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Adnan bey ile beraberindeki arkadaşlar gerçekten uzmanca görevlerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya transferi işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Şişli bölgesindeki ev taşıma hususunda tüm taşınmak isteyenlere rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ceylan EROĞLU

  Şişli içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan firmaları incelediğimde, Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğerlerine göre daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve dairemin taşınması amacıyla bu şirketle anlaştım. Firmanın ekip sorumlusu Nabi bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın taşınması gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Hiçbir problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Şişli'de oturanlara da rahatlıkla önerebilirim.