Şişli Eşya Depolama

eşya depolama istanbul

Eşya depolama, işletmemizin icra ettiği güvenli hizmetler arasında bulunmaktadır. Eşya barındırma, korunması lüzumlu olan bir malzemenin (örnek olarak araba ve motorlu araçlar, büro eşya ve malzemeleri, meskenlerinizde mevcut bulunan eşyalar, muhafaza etmeniz icab eden fazlalık eşya ve malzemeler, önemli kutular ve buna benzer tüm eşyalar) kapalı binalarda ve hususi bölmelerde muhafaza edilmesi sürecidir.

Kuruluşumuz, Şişli'de ev taşıma ve iş yeri nakliye işlemleriyle birlikte, hizmet verdiği birey ve kuruluşların talepleri mukabilinde müsait maaliyetlerle az veya geniş süreliğine eşya barındırma işlemleri de uygulamaktadır. 1 sene veya daha fazla periyotta eşya barındırma sözleşmelerinde tek sefere mahsus olacak şekilde nakliyat bedelsizdir.

Devamlı güvenlik ekibi vasıtası ile koruma altında bulunan antrepolarımız, yangın ihtimali, soygun ve bunlar gibi menfi koşullara karşılık da ayrıca güvencelidir.

Sigorta yapılmak suretiyle korumaya alınan emanetleriniz, meydana gelebilecek hasarlara karşın güvence kapsamı içerisine dahil edilmiş olacaktır.

Kuruluşumuzca uygulanan eşya depolama maliyetleri , son derece uygundur. Önceden tespit edilen dışında ekstra maliyet ilave edilmemektedir. Tüm maliyet, planlamada müşterilerimize söylenmektedir. Müşterilerimizin memnun olmalarının hedeflendiği eşya barındırma faaliyetlerinde, mecburiyet arzeden her şey kuruluşumuzca planlanmıştır.

Güvenli bir kuruluşa eşya ve malzemelerinizi emanet vermek istiyorsanız, şirketimizin eşya muhafaza hizmetleri ile bu düşüncenizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilirliği tescillenmiş eşya muhafazası hizmetinde, kurumumuz açısından asli etken daima müşteri memnuniyetinin kazanılmasıdır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Seyfullah YİĞİT

  Eşyalarımı Şişli'den Amasya'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye hususunda başarılı bir şirket. Adeta kusursuz bir biçimde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Faruk KAYA

  Bir tanıdığımın önermesi sonucunda Şişli Tuzcuoğlu Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Atalay bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ustaca vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Şişli ve civarında ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Ebru DEMİR

  Şişli içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliyat şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Mehmet bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Şişli'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.