Şişli Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

Kurumumuz Şişli Büro Nakliye kuruluşları arasında güçlü organizasyon özelllikleri ve ayrıca koşulsuz müşteri tatmini düşüncesiyle ciddi kuruluşlardandır.

İşyeri nakliye öteki nakliyat modellerine kıyasla çok daha itina ve aynı zamanda deneyim gerektiren bir taşımacılık işidir.

İşyerinizin nakliyesi işlemlerinde şirketimizle irtibat kurduğunuzda ilk aşamada ekspertiz hususunda vazifelendirdiğimiz personelimiz nakil işlemleri yapılacak konuma gelir ve iş yerinizin taşıma koşullarını analiz eder. Analiz işlemi sonrasında transfer planı çıkartılır.

Nakliye işlemlerinin gerçekleştirildiği gün nakliyenin daha süratli ve güvenli olabilmesi düşüncesiyle iş yeri sınıf sınıf çalışılarak nakledilir. Dökümanların olduğu dolaplar ve mobilyaların sökümleri nispeten süratli olabilmesi gayesiyle elektrikli vidalama tercih edilmektedir. İş yerinizde olan bütün malzeme yurtdışından getirdiğimiz paketleme malzemelerine sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ile masalarda bulunan aksesuarlar kolilenir ve üstlerine odayı kullanan kişinin ve odanın adı yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Şirketimiz iş yeri nakliyesi işlemlerini teminat altına dahil etmektedir.

Şişli Ofis Taşıma kapsamında uzun zamandır önder konumunu muhafaza eden kuruluşumuz Tuzcuoğlu Nakliye, güvenilirlik ve sadakatle şahıs ve kuruluşlara hizmetlerde bulunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Gürbüz ERTEKİN

  Eşyalarımı Şişli'den Amasya'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye hususunda başarılı bir şirket. Adeta kusursuz bir biçimde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Hüsrev KILIÇ

  Bir tanıdığımın önermesi sonucunda Şişli Tuzcuoğlu Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Atalay bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ustaca vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Şişli ve civarında ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Betül ERTEKİN

  Şişli içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliyat şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Medeni bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Şişli'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.