Şişli Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyat

İller arası nakliye, bölgesel nakliyeye nispeten daha geniş mesafe konu edinen nakliye biçimidir. Nakliye anlamında ayrımı bulunmamaktadır. İllerarası taşımacılıkta uzaklık oldukça fazladır. Bu gerekçeyle, sözü edilen gaye adına sevk edilecek taşıma vasıtalarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda olması icap etmektedir. Kurumumuzun istihdam ettiği iller arası taşımacılık kamyonları, sağlam ve korumalıdır.

Zamanımız lojistik teknolojilerinin gelişme göstermesiyle, çelik kasalı vasıtaların kullanışlılığı ve emniyetliliği fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Nakliye süreçlerinde, değişik taşıtları istihdam eden şirketimiz, süratli ve hassas nakil etkinlikleri arzetmektedir. Memleketimizin tüm illerine iller arası taşımacılık hizmetleri sunan organizasyonumuz, yurttaşlarımızın isteklerine en kaliteli biçimde yanıt sunabilmek amacıyla, gereken ihtiyaç duyulabilecek koşulları icra etmektedir. İllerarası evden eve nakliye işlemlerinde, deneyimli bir kadro görev yapar. Aynı zamanda kuruluşumuzun kullandığı seçkin çalışma şekilleriyle son derece sağlam lojistik işlemleri icra edilmektedir.

İller Arası Taşıma Aşamaları?

Yerinde İnceleme aşamasıyla nakliyat süreçleri start alır ve lüzumlu olan nakliye aracı, eksper raporu ile saptanır. Anlaşma sonrası ev eşyaları ve elektronik aygıtlar teminat altına alınır. Kırılgan ev eşyalarının kendine özgü paketleme materyalleriyle ambalajlanması ile öteki ev eşyalarının korunaklanması aşamasından hemen sonra, taşıma nedeniyle sevk edilmiş olan taşıta evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. Diğerlerinden önce hacimli ve mukavemetli ev eşyaları istiflenir ve ardından kırılgan ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

Çelik kasalı vasıtalarımızın hassas yük transfer hizmeti gayesiyle özgün bir biçimde imal edilmesiyle, illerarası nakliyede ev eşyası zarara karşı muhafaza edilmesi tam anlamda temin edilmektedir. Kuruluşumuz adına hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların hizmetlerimizden memnun olması potansiyelimizin temel nedenidir.

Şehirler arası taşıma kapsamında, ambalajlama ile korunaklama faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların sorunlarıyla yerleşilecek bölgenin fiziksel özelllikleri hesaplanır ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Ambalajlama süreci akabinde kamyon veya tıra yükleme faaliyeti yerine getirilir. Dikkatlice uygulaması yapılan ambalajlama ve araç içi yükleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz hasar görmemektedir. İller arası taşıma adına gereken tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan şahıslardır. Şirketimizin ve elemanlarımızın sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tüm aşamalarda özenli işlem yapmaktadır.

İllerarası taşımacılık ücretleri , taşınılacak çevrenin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının niteliği, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi durumlara göre değişiklik arzeder. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat faaliyetlerimizde son derece müsait bir kapsamda maliyet belirlemektedir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Gürbüz ERTEKİN

  Eşyalarımı Şişli'den Amasya'ya Tuzcuoğlu Nakliyeye taşıttım. Tuzcuoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye hususunda başarılı bir şirket. Adeta kusursuz bir biçimde taşındım diyebilirim. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve aynı zamanda muntazam iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Hüsrev KILIÇ

  Bir tanıdığımın önermesi sonucunda Şişli Tuzcuoğlu Taşımacılık ile konuştum ve bu şirket ile dairemi taşıdım. Atalay bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ustaca vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde eşya nakliye işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılığı Şişli ve civarında ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Betül ERTEKİN

  Şişli içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliyat şirketlerini inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin alternatiflerine kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi gayesiyle bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Tuzcuoğlu Nakliyat yetkilisi Medeni bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi gayet kolay bir şekilde neticelendirildi. Herhangi problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam tahribat almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Şişli'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.